Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o knihu Manolito Brejloun

manolito_brejloun_ilustrfoto

Zapomeňte na Harryho, Narnii, Pána prstenů a seznamte se s Manolitem Brejlounem. Tenhle malý rošťák pobaví malé i velké čtenáře. Stačí zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku a kniha může putovat právě k Vašim dětem.

 

Partnerem soutěže je: Knihy Dobrovský

 

Hlavním hrdinou knihy je desetiletý chlapec Manolito Brejloun, který žije s rodiči, mladším bratrem a dědečkem v madridské čtvrti Carabanchel Alto. Díky svým svérázným komentářům a naivnímu pohledu na svět prožívá s kamarády nejedno vzrušující dobrodružství, byť část z nich se odehrává jen v jeho představách. Zábavné příběhy, pamětníkům připomínající nesmrtelné Mikulášovy patálie, si okamžitě podmanily celou Evropu. Zálibu v nich našli nejen malí čtenáři, ale i jejich rodiče. Také se staly inspirací pro několik televizních seriálů a jednu velmi zdařilou rodinnou komedii. 

Soutěž trvá do 19.3.2015.

Knihu Manolito Brejloun v hodnotě 199 korun vyhrává 100. a 190. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Jak se jmenuje edice, ve které kniha Manolito Brejloun vyšla v českém jazyce?

a.) Alfa

b.) Gama

c.) Omega

Nápovědu najdete na www.knihydobrovsky.cz.

Své odpovědi zasílejte do 19. března 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Manolito".  

               manolito_brejloun_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 5.3.2015 15:33:29

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.