Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o knihu Letectví z nakladatelství Junior

Letectvi_chytre_hlavy_nakladatelstvijunior_ilustrfoto

V knize Letectví najdete ilustrovanou historii letectví od prvních snílků v balonech přes průkopníky na létajících strojích až po supermoderní stíhačky a rakety, jejichž pilotní kabiny jsou plné počítačů. Najdete v ní činy odvážlivců, kteří chtěli pokořit nebe, vítězství a prohry, které posouvaly průkopníky létání, data významných událostí v letectví a také vtipné ilustrace. Tak neváhejte, soutěžte a knihu Letectví si vyhrajte. 

 

Partnerem soutěže je: Nakladatelství Junior

Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství Junior, které se zaměřuje především na literaturu pro děti a mládež. Od svého založení v roce 1992 nakladatelství Junior vydalo více než 800 různých titulů a to od pohádkových knížek, přes leporela, encyklopedie, až po vzdělávací a interaktivní knihy pro děti předškolního a mladšího školního věku. Nabízí také populárně naučnou literaturu pro dospělé a knihy o horách. 

Soutěž trvá do 14.5.2014.

Knihu Letectví vyhrává 50., 100. a 150. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka

Kolik stran má kniha Pohádky přednosty Drahoráda? 

a.) 102

b.) 112

c.) 128

Nápovědu najdete na www.nakladatelstvi-junior.cz.

Své odpovědi zasílejte do 14. května 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - nakladatelství Junior".

nakladatelstvi_junior_logo

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 pracovních dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 30.4.2014 11:24:00

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.