Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o knihu Jak se máš, Eliško?

jaksemaselisko_kniha_cover

Co všechno prožije myška za jediný den? To se dozvíte, pokud si s námi zasoutěžíte o krásnou knihu s názvem Jak se máš, Eliško? výtvarnice Lucie Sunkové. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku a trocha štěstí k tomu...

 

 

Partnerem soutěže je: nakladatelství 65. pole

Mezinárodně oceňovaná výtvarnice a režisérka Lucie Sunková oživuje plyšovou hračku a vypráví poutavý obrázkový příběh, ve kterém kombinuje fotografie s kresbou.

Zavádí děti do časů, kdy se pralo na valše a topilo v kamnech. Příběh myšky Elišky láká děti do tajuplného světa, který jim však bude blízký a známý. 

Soutěž trvá do 31.12.2015.

Knihu Jak se máš, Eliško? v hodnotě 198 korun vyhrává 50. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

Soutěžní otázka: 

Jak se jmenuje edice, v které v roce 2015 vyšla kniha Jak se máš, Eliško?

a) Políčko

b) Pole

c) Sluníčko
 

Nápovědu najdete na www.65pole.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 31. prosince 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Jak se máš, Eliško?".

myska_eliska_kniha_65pole_ukazka

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 17.12.2015 13:09:36

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.