Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o knihu Ghúlmošky na věky věků a panenku Monster High

ghulmosky_titulka_ilustrfoto

Milujete Monster High? Pak je tohle soutěž právě pro Vás. Vyhrát totiž můžete knižní novinku "Ghúlmošky na věky věků" a navrch jednu z panenek Monster High. Stačí jen správně zodpovědět soutěžní otázku. Není to příšerně krásná představa?

 

Partnerem soutěže je: Mattel

 

Nová kniha Ghúlmošky na věky věků je 4. pokračováním oblíbené série o příšerkách ze strašidelné školy Monster High. Série knížek americké autorky Gitty Daneshvari vypráví poutavý příběh o kamarádství, střední škole, lásce a odlišnostech, navíc je „říznutá“ tak trochu hororovým motivem. V knize Ghúlmošky na věky věků, která vychází u nakladatelství Cooboo, se na střední škole Monster High začínají dít divné věci. Nová studentka Wydowna Spiderová odhaluje svým kamarádkám Rochelle Goylové, Robecce Steamové a Venus McFlytrapové hrozbu, jíž představuje pradávná generace příšer. Jejich cílem je změnit Monster High na děsivé místo, kde bude ghúl ghúlovi vlkem. Osud všech je tak v rukou strašikámošek, které svou neohrožeností a ztřeštěností dětské čtenáře pobaví i překvapí. 

Ojedinělé hrdinky a hrdinové, studenti školy Monster High, vystupují kromě knížek také v animovaných webizodách a dlouhých filmech na DVD. Dokonce existují v podobě stylových panenek, které nejsou jen tak ledajaké. Příšerky Monster High od Mattela baví svými příběhy i originálním vzhledem holčičky po celém světě. Navštěvují strašidelnou střední školu Monster High, jsou zkrátka jiné a jsou na to hrdé. 

 

Soutěž trvá do 12.2.2015.

Knihu Ghúlmošky na věky věků a jednu panenku Monster High vyhrává 100. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Která ze studentek strašidelné školy Monster High miluje banánové sendviče?

a.) Cleo de Nile

b.) Lagoona Blue

c.) Operetta

Nápovědu najdete na www.monsterhigh.com.

Své odpovědi zasílejte do 12. února 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Monster High".  

                 panenky_monsterhigh_ilustrfoto        

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 29.1.2015 14:12:58

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.