Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o CD Králík a jiné písničky

Soutěž o CD Králík a jiné písničky

Kapela K naděluje dětským posluchačům k Vánocům nové album s názvem Králík a jiné písničky. Písně jsou sice určené především dětem, potěší ale i dospělé posluchače. Hudebně se pohybují napříč různými žánry, texty jsou inspirovány životem, zejména rodičovstvím. Soutěžte s námi a vyhrajte CD plné pěkných písniček nejen pro Vaše děti.

Partnerem soutěže je: Kapela K

Kompilace přináší celkem 12 písní a díky spolupráci s předními muzikanty české scény zaručuje hudebně příjemné nahrávky v kvalitních aranžích. Na CD se podíleli Martin Chobot, Roman Vícha a Tomáš Lacina (spoluhráči Ewy Farné), Jan Lstibůrek (kapela Tomáše Kluse), Filip Jelínek (J.A.R., Illustratosphere) a celá řada dalších. 

Soutěž trvá do 18. prosince 2019

CD Králík a jiné písničky Kapely K vyhrává 20., 50. a 80. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Kapela K má v názvu písmeno K, protože:

a.) ji mimo jiné tvoří manželé Kuchařovi

b.) všichni členové kapely mají rádi králíka na smetaně

c.) jejím hlavním hduebním nástrojem je klavír

 

Nápovědu najdete na www.kralikajinepisnicky.cz.

kapelak_krest_hudba_koncert

Své odpovědi zasílejte do 18. prosince 2019 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Králík".

 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 7 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 11.12.2019 17:34:04

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.