Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o balíčky se sýry Milkana

milkana_syr_ilustrfoto

Milkana je prověřená německá značka sýrů s tradicí již od roku 1952. Milkana sýry jsou vyrobeny z lahodného čerstvého mléka a vysoce kvalitních surovin. Milkana je špičkou ve svém oboru a sází na prvotřídní jakost. S Milkanou můžete ochutnat chuť Francie v jejích plátkových sýrech nebo chuť německých Alp ve smetanovém sýru, který právě přichází do českých obchodů ve třech příchutích. Soutěžte s námi a vyhrajte si balíček plný zdravých a chutných sýrů.

 

 

Partnerem soutěže je:  Milkana

 

Závan Alp v malé smetanové krabičce

Všechno začíná na pastvinách. Ve svěží, zelené, turismem téměř nedotčené oblasti Allgaü, odkud pochází mléko, ze kterého se sýry Milkana vyrábí.  Mléko má vysoký podíl tuku a smetany a sýru dodává plnou krémovou chuť. Díky kvalitním ingrediencím má tato smetanová pochoutka i lahodnou konzistenci, uschovanou do praktického, uzavíratelného kelímku. Vy si tak tento alpský pocit můžete vychutnávat znovu a znovu.

Smetanový sýr Milkana je nyní k dostání v několika příchutích, záleží jen na vás, jakou si vyberete: Milkana s příchutí bylinek, Milkana s příchutí zrající Goudy, či přírodní smetanová Milkana Cream. Péče a láska dají při zpracování mléka vzniknout těm nejlepším sýrům, jejichž chuť nejlépe vynikne nejen namazaných na chlebu, ale hodí se i do polévek, na zapékání či gratinování.

Chuť Francie v každém plátku sýra

Myslíte si, že je nemožné dát si právě teď kousek Francie? Není. Jestli chcete právě teď cítit na jazyku chuť francouzského venkova, údolí, kterým protéká řeka Loira a chuť prvotřídního mléka, potom ochutnejte plátkové sýry Milkana. 

Tenké plátky sýru ementálového typu, které v sobě uchovávají tu nejintenzivnější chuť, mají jemnou texturu, zaoblený tvar a nelepí se. Plátkové sýry Milkana jsou ideální k přípravě svačiny, ale skvěle chutnají i samotné k vínu. Hodí se i na přípravu studených i teplých pokrmů.

Plátky Milkana si můžete vychutnat ve třech různých variantách. Milkana Classic je ideální pro ty, kteří milují chuť jednoduchosti. Milkana Caractére a Milkana Creamy pro ty, kteří se nebojí vyzkoušet plnou a výraznou chuť sýra.

Soutěž trvá do 8.3.2016.

Balíček se 4 druhy sýrů Milkana vyhrává 50., 150. a 250. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

Soutěžní otázka: 

Jaké mléko se používá při výrobě smetanových sýru Milkana ve vaničce?

a) slovenské mléko

b) české mléko

c) mléko z německých Alp

 

Nápovědu najdete na www.milkana.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 8. března 2016 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Milkana".

milkana_syr_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 23.2.2016 14:59:31

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.