Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o balíčky s hotovým jídlem Sunárek

Soutěž o balíčky s hotovým jídlem Sunárek

Sunárek přichází s absolutní novinkou ve své kategorii. Po všech ovocných variacích v kapsičkovém balení nyní představuje v kapsičce i hotová jídla. Soutěžte s námi a vyhrajte pro svého drobečka balíček plný hotových jídel v kapsičkách od Sunárku, který na prázdninové výlety jistě přijde vhod. Stačí odpovědět na soutěžní otázku.

 

Partnerem soutěže je: Sunárek

 

Hotová jídla v kapsičkách budou v prodeji hned v těchto variantách: špagety s boloňskou omáčkou, lasagne s hovězím masem, rýže s kuřecím masem a zeleninou, dušená zelenina s hovězím masem, kuskus s kuřecím masem a  zeleninou, na kterých si mohou pochutnat všechny děti od ukončeného šestého měsíce. Bez lžičky i bez talířku tak nakrmíte svoje dítko plnohodnotným jídlem, aniž by se vám doma hromadila hora špinavého nádobí.

Sunárek hotové jídlo je skvělý pomocník na oběd nebo večeři nejen na cestách, piknicích, ale i kdykoli během dne přímo u vás doma. Jedná se o syté jídlo z vysoce kvalitní zeleniny a masa bez přidaných konzervačních látek. 

 

Soutěž trvá do 14. července 2017

Balíček obsahující 5 kapsiček s hotovým jídlem Sunárek vyhrává 10., 50., 80., 100., 130., 150., 180. a 200. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

V kolika různých variantách se novinka Sunárek hotové jídlo v kapsičce vyrábí?

a) 3

b) 5

c) 7

 

Nápovědu najdete na www.sunarek.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 14. července 2017 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Sunárek".

sunarek_jidlo_vsechny500_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 3 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 30.6.2017 10:11:43

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.