Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o balíčky plné tyčinek značky Fit

fit_fruit_Tycinka_visen_ilustrfoto

Buďte fit a ve formě, i když musíte být doma. Pojďte si čas karantény zpříjemnit soutěží. Když budete mít štěstí, můžete vyhrát jeden ze soutěžních balíčků tyčinek Fit od české společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina. Tyčinky Fit díky praktickému balení můžete doma snadno skladovat, navíc jsou výbornou alternativou ke klasickému ovoci. 

Najděte správnou odpověď na soutěžní otázku a zapojte se do naší hry!

 

Partnerem soutěže je: ÚSOVSKO FOOD Klopina

Fit fruit jsou oblíbené ovocné tyčinky s vysokým podílem vlákniny. Obsahují uhlohydráty, které jsou dobrým zdrojem postupně se uvolňující energie, bílkoviny pro rychlou regeneraci sil, cenné vitamíny a minerály. Ti, kteří sledují nejnovější výživové trendy, ocení fakt, že mají nízký obsah cukru a neobsahují ani palmový olej. Svým složením jsou vhodné pro vegany, aktivní sportovce i každého, kdo potřebuje efektivně doplnit energii. 

Fit fruit nabízí bohatou ovocnou chuť, která se skrývá mezi dvěma lehkými oplatkami, které se rozplynou na jazyku. Vybrat si můžete z ovocných příchutí, které si rychle oblíbíte. Stane se vaším favoritem Meruňka, Limeta, Lesní ovoce, Brusinka nebo Višeň? 

 

Soutěž trvá do 10. dubna 2020

Balíček plný tyčinek Fit fruit vyhrává 50., 100. a 150. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Kolik druhů ovocných chutí vám nabízí tyčinky Fit fruit od společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina?

a.) 3

b.) 5

c.) 7

 

Nápovědu najdete na Tycinkafit.cz.

fit_fruit_tycinka_merunka_ilustrfoto

tycinka_fit_fruit_limeta_ilustrfoto500

Své odpovědi zasílejte do 10. dubna 2020 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Fit fruit".

 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 26.3.2020 18:37:11

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.