Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o audioknihy pro děti

klubicko_pohadek_onehotbook_ilustrfoto

Dneškem odstartoval historicky první česko-slovenský Audioknižní víkend, který nabízí to nejslibnější z podzimních novinek: Nesbø, Verne, Vondruška, Hawkinsová, Christie, Dán, Mankell a další autory. Do projektu se zapojilo více než 150 knihkupectví v celé ČR a SR. Soutěžte s námi a vyhrajte audioknihu Klubíčko veselých pohádek.

 

 

 

 

Partnerem soutěže je:  nakladatelství OneHotBook a projekt Audioknihy NAHLAS!

 

Sedm vydavatelů uvedlo dnes, v pátek 9. října, na trh čtrnáct mimořádných novinek v rámci nového projektu Audioknihy NAHLAS! Vedle sebe se tak představí netrpělivě očekávaný thriller Jo Nesbøho Syn (o týden dříve než tištěná kniha!), Vondruškova dramatizovaná historická detektivka, klasika Verna, pohádky ad. Některé novinky budou prezentovat sami interpreti a režiséři během víkendové šňůry autogramiád a workshopů – patří k nim např. herci Jaroslav Plesl, Petra Špalková, Jiří Vyorálek, Tereza Bebarová nebo publicista Miloš Čermák, který načetl vlastní povídky. Výhodou akce je příležitost odnést si domů 2 audioknihy za cenu 1.

 

Soutěž trvá do 23.10.2015.

Audioknihu Klubíčko veselých pohádek vyhrává 30., 60. a 90. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Audioknihu Klubíčko veselých pohádek načetlo celkem 7 interpretů: Veronika Kubařová, Hynek Čermák, Jana Stryková, Igor Bareš, Jiří Dvořák, Jitka Škápíková a Matouš Ruml. Většina z nich načetla i jiné audioknihy nakladatelství OneHotBook. Vzpomenete si, kterou další audioknihu některý z uvedených interpretů načetl?

Nápovědu najdete na www.onehotbook.cz.

Své odpovědi zasílejte do 23. října 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Audioknihy".

 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 9.10.2015 22:29:19

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.