Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o 3 balíčky Uroval® D-manosa

uroval-d-manosa_soutez_ilustrfoto

I krásné letní období mohou znepříjemnit palčivé problémy, které poznala nejedna z žen. Základem je odpočinek a dodržování pitného režimu, které pomohou k přirozenému pročištění močových cest. Tělo podpoří ale i příroda, třeba ve formě D-manosy. Soutěžte s námi a vyhrajte 1 balení tohoto doplňku stravy.

 

Partnerem soutěže je: Walmark, a.s.

 

Uroval® D-manosa, využívá péče šetrné přírody. Obsahuje sáčky s práškem pro přípravu nápoje s nejvyšší dávkou přírodního monosacharidu D-manosy. Je určený pro dlouhodobou a tělu přirozenou podporu, a to dospělých, dětí od 3 let, těhotných a kojících žen. Věřte značce Uroval® – nejprodávanější značce s obsahem D-manosy v ČR.

 

Soutěž trvá do 10. srpna 2018

 

Balíček obsahující 1 balení přípravku Uroval® D-manosa vyhrává 50., 100. a 150. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Jaké látky přírodního původu nalezneme v Uroval® D-manosa?

a.) D-manosu a inulin

b.) D-manosu a brusinky

c.) pouze D-manosu

Nápovědu najdete na www.uroval.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 10. srpna 2018 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Uroval® D-manosa".

         

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 2 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 27.7.2018 16:28:24

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.