Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o 10 vstupenek na rodinné atrakce na Lipně

Soutěž o 10 vstupenek na rodinné atrakce na Lipně

V pátek 1. května se po téměř sedmi týdnech otevřel veřejnosti areál na Lipně, který nabízí spoustu zábavy zejména pro rodiny s dětmi. Kromě Stezky korunami stromů letní sezónu zahájilo i unikátní rodinné lesní hřiště Království lesa. Rozjela se lanová dráha a v provozu je bikepark a floutrejl. Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát kombinovanou vstupenku platnou současně pro vstup na Stezku korunami stromů, do lesního hřiště Království lesa a na lanovku na Kramolín. Soutěžte s námi a zajeďte si užít jaro na Lipno!

 

Partnerem soutěže je: Stezka korunami stromů

Dopřejte si příjemnou změnu a vyrazte na Lipno. Užijte si jarní šumavskou přírodu se skvělými výhledy ze Stezky korunami stromů nebo zažijte společné chvíle v unikátním lesním parku Království lesa. Se staršími dětmi můžete vyzkoušet třeba speciální cyklotrasu floutrejl. Lanovky a půjčovny sportovního vybavení jsou v provozu. I jednodenní výlet vás nabije novými zážitky!

Lipno je připravené na nadcházející turistickou sezónu, a to včetně veškerých hygienických opatření, která jsou nyní nutná.

 

Soutěž trvá do 18. května 2020

Kombinovanou vstupenku pro dospělou osobu platnou současně pro vstup na Stezku korunami stromů, do Království lesa a na lanovou dráhu na Kramolín vyhrává 15., 30., 45., 60., 75., 90., 105., 120., 135. a 150. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také telefonní číslo a poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Kde najdete rodinné lesní hřiště Království lesa?

a.) ve Frymburku

b.) v Lipně nad Vltavou, kousek od Stezky korunami stromů

c.) v Lipně nad Vltavou, na břehu lipenské přehrady

 

Nápovědu najdete na Kralovstvilesa.cz.

 

stezka_korunami_stromu_noc_500_lepsi

Své odpovědi zasílejte do 18. května 2020 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Lipno".

 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 4.5.2020 15:35:16

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.