Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž nejen o vstupenky na výstavu Kreativ Ostrava

Soutěž o vstupenky na výstavu Kreativ Ostrava

Pátý ročník výstavy kreativních a výtvarných technik, potřeb, materiálů a hand made výrobků se uskuteční 11. - 13. listopadu v Ostravě. Soutěžte s námi a buďte u toho zcela zdarma!

 

Partnerem soutěže je: výstava Kreativ Ostrava

Znovu bude pro Vás připraveno nepřeberné množství výtvarných technik - aranžování, decoupage, vyšívání, drátování, embossing, enkaustika, filcování, háčkování, keramika, korálkování, kresba, malba, malování na hedvábí, malování na sklo nebo porcelán, malování na textil, modelování a odlévání, mozaika, patchwork, pedig a košíkářství, pergamano, pletení, plstění, polymerové hmoty, powertex, quilling, recyklování, scrapbooking, šablony, šití, výroba mýdel, výroba svíček a zdobení apod. Tradičně nebudou chybět ani oblíbené výtvarné dílničky nebo workshopy a pro Vaše potěšení nebo své blízké si můžete vytvořit dárečky. Navíc si nemůžete nechat ujít jedinečnou možnost zakoupit si za výstavní ceny materiál potřebný k výrobě originálních výrobků nebo pořídit si originální s láskou vytvořené výrobky jiných kreativců.

I v letošním roce se můžete těšit na mezinárodní výstavou Quilt Ostrava 2016. Na více jak 400m2 se představí přes 80 exponátů a organizátorem je Patchwork centrum – Danuše Březinová a 1. Moravský patchworkový spolek. 

Soutěž trvá do: 28. října 2016

Vstupenku pro dospělou osobu v hodnotě 70 korun na výstavu Kreativ Ostrava 2016, která se uskuteční v Ostravě 11. - 13. listopadu 2016 + VIP kartu na rok 2017 na všechny akce pořádané Ostravské Veletrhy, a.s. platnou pro 2 osoby vyhrává 1., 5., 10., 15., 20., 25., 30., 35., 40., 45., 50., 55., 60., 65. a 70. e-mail obsahující správnou odpověď a poštovní adresu soutěžícího.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník veletrhu se letos koná?

a.) třetí

b.) čtvrtý

c.) pátý

Nápovědu najdete na www.cerna-louka.cz.

Své odpovědi zasílejte do 28. října na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Kreativ Ostrava 2016".

kreativ_ostrava_veletrh_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 7 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 

 


Datum vložení: 24.9.2015 15:28:14

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.