Rychlé vyhledávání akcí

Na kole za zvířátky a zase zpátky

Místo:Jihočeský > Písek > Písek
Ententýky

Krátký a nenáročný cyklovýlet vás zavede do starobylé obce Čížová a nedaleké Záchranné stanice živočichů v Makově. Výlet je 22 km dlouhý, vedený nenáročným terénem, vhodný pro rodiče s dětmi.
 

Trasování
Písek - U Sulana - plynová lávka - Borečnice - Zlivice - Nová Ves - Čížová - Krašovice - Dobešice - Oldřichov - Písek
 

Otavská cyklistická cesta vás po pravém břehu vyvede severním směrem z Písku, kolem oblíbené zahradní restaurace u Sulana (dětské hřiště, možnost občerstvení, cyklistický informační bod). Zdolání plynové lávky (jediná možnost překonání řeky Otavy suchou nohou v úseku od Písku až po Zvíkov) Vás odmění krásným výhledem na údolí řeky Otavy. Cyklovýlet Vás zavede také k záchranné stanici živočichů Makov  do starobylé obce Čížová, jejíž dominantou je kostel sv. Jakuba Většího.

 

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Ritter Ritterhouse - 16.12.2020 12:00

Drahý příteli,

JÁ JSEM:Sarah:Podporuji a starám se,čtu váš profil a přitahuje vás.Rád bych s vámi navázal vzájemné přátelství.Prosím,budu rád,když mi pošlete e-mail zpět v mém e-mailu ( sarahhriterhouse@outlook.com ),abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám o sobě více
S díky a pozdravy.

 

Poslední aktualizace: 1.1.2015 22:08:27

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.