Rychlé vyhledávání akcí

Rekola jsou během nouzového stavu k dispozici zdarma

Rekola jsou během nouzového stavu k dispozici zdarma

Rekola, růžová sdílená kola pro rychlý přesun v Praze, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích, Frýdku-Místku a Mladé Boleslavi, jsou v následujících 12 dnech zdarma.

Pokud se v současné situaci musíte pohybovat po městě, je doporučeno ve shodě s hlavami Německa a Dánska nahradit dopravu MHD, pokud možno, chůzí nebo jízdou na kole. Použitím sdílených kol se uleví MHD, kde zůstane více místa pro ty, kteří na kolo vlastními silami nestačí. Jízdou na kole se jejich řidiči vyvětrají na čerstvém vzduchu a do cíle dojedou s dobrou náladou. Je čas nasednout na kolo.

Rekola se s podporou Rohlik.cz a českého výrobce 3D tiskáren Prusa Research rozhodla v době nouzového režimu pomoci a nabídnout svá růžová kola pro krátké jízdy svým uživatelům zdarma.

Jak teď Rekola fungují:

  • Všechny jízdy do 30 minut mají všichni příštích 12 dní zdarma.
  • Předplatitelé mají v nouzovém stavu prodlouženou jednu jízdu na 120 minut. S předplatným Premium tak můžete jezdit prakticky neomezeně. 
  • Multisport pozastavuje využití všech karet Multisport od 13. 3. od 6.00 hodin a nemůžete tak využít 2 šedesátiminutové jízdy denně. 
  • Pokud jste pojištění u OZP, v březnu si můžete od pojišťovny nechat proplatit předplatné Standard.

Datum vložení: 15.3.2020 15:34:25

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.