Rychlé vyhledávání akcí

Pravidla Prázdninové fotosoutěže s Podorlickem

Pravidla Prázdninové fotosoutěže s Podorlickem

Ůplná pravidla Prázdninové fotosoutěže s Podorlickem.

 

1. Organizátor:

Organizátorem soutěže je portál Ententýky.cz (dále jen "organizátor").
________________________________________

2. Téma fotosoutěže

Podorlicko - fotografie z výletu do destinační oblasti Podorlicko, konkrétně do oblasti vyznačené v mapě zobrazené na straně s informacemi o prázdninové fotosoutěži v sekci Ententýky soutěže.
________________________________________

3. Termín trvání fotosoutěže:

Vkládat fotografie je možné od 8. července 2013 do 31. října 2013. Hodnocení fotografií potrvá do 7. listopadu 2013, do půlnoci. Výsledky soutěže budou oznámeny nejpozději do 14 dnů od ukončení hlasování.
________________________________________

4. Účastníci soutěže:

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba, s trvalým bydlištěm na území České republiky, která v době trvání soutěže vloží pod svými registračními údaji soutěžní fotografii do Ententýky fotogalerie a v registračním formuláři uvede svou platnou e-mailovou adresu, své jméno a bydliště. Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci organizátora, všechny společnosti spolupracující s organizátorem na této soutěži a osoby jim blízké.
________________________________________

5. Informace o fotosoutěži:

Podmínkou účasti v soutěži je vložení soutěžní fotografie na téma „Podorlicko“ v rozlišení 640 pixelů výšky nebo šířky (většího z rozměrů) do fotogalerie na www.ententyky.cz . Před vložením fotografie do fotogalerie je nutné vyplnit registrační formulář platnými kontaktními údaji a před vkládáním fotografie je třeba být přihlášen (z důvodu možnosti kontaktovat výherce). Počet fotografií jednoho účastníka není omezen. Jeden autor může vyhrát jen jednu výhru. 

Účastník fotosoutěže "Prázdninová fotosoutěž s Podorlickem" prohlašuje, že:

a) fotografii pořídil osobně, a že má neomezená práva poskytovat dalším osobám práva jejího užití v neomezeném rozsahu,

b) osoby zachycené na jím pořízeném snímku (snímcích) souhlasí se zveřejněním tohoto snímku (snímků) na internetovém portálu www.ententyky.cz.

Každá z fotografií podléhá schválení administrátora portálu Ententýky.cz. Souhlas (a následné umístění fotografie na stránku) či nesouhlas administrátora je vyjádřen zpravidla do 3 pracovních dnů od nahrání fotografie účastníkem. V případě nesouhlasu účastník nebude vyrozuměn.

Do soutěže nebudou zařazeny fotografie, které:

a) žádným způsobem nesouvisí s tématem této fotografické soutěže,

b) autor se nezaregistroval/ neuvedl platné kontaktní údaje (jméno, e-mail)/ autor nebyl při vkládání fotografie přihlášen a registrační údaje nelze dohledat

c) mají neetický obsah (propagují pornografii, násilí, vulgaritu, rasovou nesnášenlivost atd.),

d) jsou opatřeny vulgárním či jinak pohoršujícím popiskem,

e) byly dle informací dostupných organizátorovi soutěže pořízeny jiným autorem než je účastník soutěže,

f) nevyhovují kvalitou nebo rozlišením, 

Veškeré nahrané fotografie se po skončení soutěže stávají majetkem organizátora, který si vyhrazuje právo nakládat s nimi podle vlastního uvážení a použít je ke svým marketingovým účelům bez dalšího souhlasu účastníka. Zasláním fotografie poskytuje účastník soutěže organizátorovi právo využívat fotografii všemi zákonem dovolenými způsoby užití i pro účely organizátora, a to po dobu trvání autorských práv k dané fotografii. Fotografie mohou být využity jako ilustrační na stránkách Ententýky.cz.

Hodnocení fotografií:

Soutěžní fotografie budou hodnotit nejprve návštěvníci portálu Ententýky.cz pomocí věnování svého hlasu vybrané/vybraným fotografiím.

Z dvaceti fotografií, které získají nejvíce hlasů od návštěvníků, následně vybere porota složená ze zástupců destinační společnosti Orlické hory a Podorlicko a redakce Ententýky.cz 8 snímků, které budou oceněny. Porota bude zohledňovat vizuální pocit z fotografie, kompozici, ale i obsahovou náplň a popis fotografie.

Každý účastník má právo získat pouze jednu cenu.
_______________________________________

6. Výhry:

1. Putování na koních podhůřím Orlických hor, www.kone-indiani.cz ; 731 149 303
Tři dny vandru na koních s Petrem Staňkem:
1x poukaz pro 1 osobu (min. 15 let) na víkendové putování na koních pro začínající jezdce zdarma (v hodnotě cca 4 500,- Kč)
Poukaz zahrnuje zajištění koně, příslušné výbavy a instruktorských služeb pro 1 osobu na víkendové putování Pá – Ne, termín dle domluvy, ubytování a stravování je nad rámec poukazu, lze zajistit.

Koňské putování je kombinací výuky jezdců a jízdy v sedle podhůřím Orlických hor. Pečovat o vás bude tým lidí, které spojuje láska ke koním a obdiv k přírodní kultuře severoamerických indiánů, zvláště pak jejich úžasnému citu pro koně. Všechny tyto dovednosti spojili a vytvořili pro vás řadu aktivit s koňmi, které vás přenesou v čase na pláně divokého západu, například při putování na koních. Putování pro začínající jezdce je 3-denní (Pá - Ne) a krásu v sedle zažijete denně 15-20 km. Ubytování i stravování je individuální, dle domluvy a vašich potřeb.

2. Lanový park Říčky v Orlických horách, www.lanovyparkricky.cz
kombinované vstupné pro 3 osoby:
1x speciální vstupenka pro 3 osoby zdarma na velký a nejnáročnější tzv. černý okruh lanového parku a bungee trampolínu (v hodnotě cca 1 500,- Kč)

Lanové centrum se nachází přímo u Ski centra v Říčkách v Orlických horách, odkud se lanovkou každou celou hodinu můžete dostat na hřeben i se svým kolem. Lanový park vám nabízí zdolání některého z celkem 9 okruhů různé obtížnosti, včetně zážitku při přejezdu gravitační lanovkou nad Hlubokým potokem nebo na bungee trampolíně. Pro děti menšího vzrůstu je připraven dětský okruh. Nejmenší mohou, za dohledu doprovodu, pilovat lezecký um v miniparku, přímo v centru dění je posezení i občerstvení.

3. Instruktorské služby Hepa school Ústí nad Orlicí, www.hepaoutfit.cz
výuková lekce in-line bruslení pro celou rodinu na in-line stezkách podél řeky Tiché Orlice:
1x rodinný poukaz na in-line instruktorské služby zdarma pro 5 osob v rozsahu 2 hodin v Orlickém cyklo in-line království, na jedné z nejkrásnějších cyklostezek v ČR - podél Tiché Orlice, výběr lokality výuky dle domluvy (trasa Letohrad – Ústí nad Orlicí – Choceň, cca 30 km) (v hodnotě cca 1 000,- Kč)

Hepa school Ústí nad Orlicí nabízí individuální i skupinové výukové lekce in-line bruslení. A to jak pro ty, kteří s in-line bruslemi chtějí začít, tak pro zdatné bruslaře, kteří chtějí vypilovat techniku, nebo si jen procvičit brzdění a bezpečné zastavování. Podle jejich moderní metodické řady naučí bezpečně bruslit i méně pohybově nadané a bruslení vám bude radostí i relaxem v každé situaci.

4. Zámek Potštejn, www.zamekpotstejn.cz
kombinované vstupné pro celou pro rodinu:
1x speciální vstupenka pro 4 osoby na vstup zdarma na prohlídku zámku a Bubákov (v hodnotě cca 600,- Kč)

Nově zrekonstruovaný barokní zámek proslavený hrabětem Chamaré je ideálním místem pro malé i velké, pro ty kteří hledají historii a kulturu, ale i pro ty, kteří chtějí prožít něco opravdu nevšedního. Kromě klasických prohlídek můžete zažít cestu do baroka zcela netradičně formou zábavné prohlídky v barokních kostýmech nebo noční zdramatizované prohlídky cestou 7 hříchů. Pro starší děti je přitažlivá tajemná prohlídka sklepení Bubákov, ty nejmenší osloví hravou formou Pohádkov, a chutě všech uspokojí zámecká cukrárna s výbornou kávou a domácími zákusky.

5. Muzeum řemesel Letohrad, www.muzeumremesel.cz
rodinný vstup pro 3 generace:
1x speciální vstupenka pro 3 generace zdarma na 2 prohlídkové okruhy v počtu 6-7 osob (v hodnotě cca 600,- Kč)

Největší muzeum řemesel v ČR i ve střední Evropě! Že jste tam ještě nebyli? Pak neváhejte a vraťte se do minulých stoletích při návštěvě této unikátní atraktivity v centru města Letohradu. Seznamte se s nejstaršími českými řemesly všech základních oborů, od zemědělství až po lékařství, navštivte pilnici, vozovnu či prastarou školní třídu, pohyblivý skanzen řemesel nebo objevte vybavení vesnické hospody či krámku. Svůj zážitek můžete zakončit výhledem a příjemným posezením na terase nebo ve stylových prostorách zdejší restaurace Nový Dvůr.

6. Tvrz Orlice Letohrad, www.tvrzorlice.cz
rodinný vstup pro 3 generace:
1x speciální vstupenka pro 3 generace zdarma na 2 prohlídkové okruhy v počtu 6-7 osob (v hodnotě cca 600,- Kč)

Nový turistický cíl nabízí nejen prohlídku opravené tvrze s originálním gotickým a renesančním sklepením a zachovalou sgrafitovou výzdobou, ale také sbírkou zbraní či funkční historickou knihtiskařskou dílnou a dalšími expozicemi, např. expozice zvířat České republiky. Atmosféru podtrhne středověká krčma, stylová restaurace či posezení na hradbách s výhledem na rybník. Děti potěší dětské hřiště a zdejší patrioti zvědavý nosál či moudrý výr.

7. Zámek Častolovice, www.zamek-castolovice.cz
vstupné pro celou rodinu:
1x speciální rodinná vstupenka pro 5 osob (2 dospělí a 3 děti) zdarma vstup na prohlídku zámku a zvěřince (v hodnotě cca 500,- Kč)

Renesanční zámek nabízí nejen prohlídku útulně zařízeného interiéru ale také příjemné posezení na zámeckém nádvoří s provozem kavárny a restaurace, které umocní tiše hrající klasická hudba. Dominantou nádvoří je barokní kašna se zlatými rybkami, doprovodné jsou voliéry s několika druhy papoušků a zlatých bažantů a především pak vždy spousta květin. K procházkám vybízí růžová zahrada s více než 150 druhy staromódních růží, anglický park i obora s bílými daňky a lesní zvěří. Děti zaujme dětské hřiště a především pak Zámecký zvěřinec exotických i domácích zvířat, který patří k nejoblíbenějším cílům zámku a kde si děti mohou pohladit ovečky, kozy a další jiná zvířátka.

8. Nový Zámek Kostelec nad Orlicí, www.zamekkostelecno.cz
vstupné pro celou rodinu:
1x rodinná vstupenka pro 5 osob zdarma vstup na prohlídku zámecké expozice + muzejní expozice historie města (v hodnotě cca 400,- Kč)

Empírový zámek rodu Kinských, poprvé ve své historii zpřístupněný veřejnosti, vás provede Životem v biedermeieru. Součástí prohlídkové trasy je i Zrcadlový sál, který slouží díky své skvělé akustice koncertům různých hudebních žánrů. Milovníky umění osloví Galerie Kinský, historiky pak muzejní expozice historie města Kostelce nad Orlicí s modelem středověkého osídlení města. Akce na zámku představují vytříbenou kulturu. Zahlédnout můžete i hraběte Františka Kinského, který provází při speciálních příležitostech. Zámek je obklopený rozsáhlým, ornitologicky i dendrologicky významným parkem, který je jako jeden z mála navíc přírodní rezervací. Po procházce parkem, prohlídce zámku nebo kulturním zážitku potěší dobrá káva či zákusek vlastní výroby podle receptur rodiny Kinských v Toniově zámecké kavárně s venkovní zahrádkou přímo v parku.
________________________________________

7. Obecné podmínky soutěže:

Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu. Účast v soutěži ani výhry nelze vymáhat právní cestou.
Organizátor si vyhrazuje právo soutěž kdykoli zrušit bez udání důvodu, či změnit její pravidla.

*Svou účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s uchováním své e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu z databáze bude mít soutěžící možnost se kdykoliv odhlásit.


Datum vložení: 8.11.2012 11:16:26

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.