Rychlé vyhledávání akcí

Letošní Týden vědy a techniky AV ČR proběhne online

tyden_vedy_a_techniky_ilustrfoto1

Festival Týden vědy a techniky AV ČR slaví letos dvacáté narozeniny. Bohužel zcela nová situace s pandemií donutila organizátory k rozhodnutí tradiční prezenční formu festivalu v budově Akademie věd ČR na Národní třídě zrušit. Ale i přes tuto nepříznivou situaci o novinky ze světa vědy nepřijdeme. Festival se uskuteční jako obvykle v prvním listopadovém týdnu a proběhnen celý online. 

 

Tradičně v prvním listopadovém týdnu se z Národní vůbec poprvé přihlásí ONLINE a stejně tak si pro vědychtivé zájemce připravilo program mnoho pracovišť Akademie věd ČR, většinou opět ONLINE. Všechny připravované akce najdete na webu Tydenvedy.cz v sekci Program. Aby byla zachována interaktivita festivalu, chystají organizátoři živě přenášené besedy s vědci ze studia na Národní, které naleznete v programové sekci „Online z Národní“. Vědcům budete moci během přednášky zasílat své dotazy přes komentáře pod videem na sociálních sítích Facebook a YouTube. Dotaz bude možné také zaslat na e-mail tydenvedy@tydenvedy.cz.


Datum vložení: 29.10.2020 13:58:38

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.