Rychlé vyhledávání akcí

Klesáte v karanténě na mysli? Zacvičte si jógu online zdarma

moje_joga_ilustrfoto

Dostatek pohybu je v těchto dnech pro naši psychiku důležitější víc než kdy dřív. To si uvědomují tvůrci webového serveru Moje Jóga, kteří v době karantény zpřístupnili webový server s lekcemi jógy online zdarma.

Pro nadšené jogíny i pro ty, kteří se s tímto stylem cvičení teprve seznamují, je na serveru Moje Jóga připravena řada videí od předních českých jógových lektorů. Nechybí sestava proti bolestem zad, jóga pro těhotné nebo dětská jóga. Videa jsou různé délky a intenzity, pro začátečníky i pokročilé, pro milovníky pomalejších jógových směrů i dynamičtějších sekvencí, od krátkého protažení po plné hodinové lekce. Na jakou lekci máte chuť, si vyberete prostřednictvím šikovných filtrů.

„Věnujte cvičení jógy třeba jen patnáct minut po ránu a budete mít mnohem více energie. Výzvy dnešních dnů překonáte s větší lehkostí,“ říká zakladatelka serveru Markéta Faustová.   

Portál Moje Jóga s heslem "Dream big, fly high, land happy" funguje již 14 dní pro své uživatele zdarma a jógu si tu během tohoto období zacvičilo na 5 tisíc uživatelů. K zobrazení videí stačí mít k dispozici notebook, tablet nebo chytrý telefon, na kterém se můžete připojit na www.moje-joga.cz a v sekci Předplatné do kolonky 14 dní Promo vložit kód KEEP PRACTISING 2.
 


Datum vložení: 3.4.2020 10:34:25

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.