Rychlé vyhledávání akcí

Co dělat, když vás na výletě popadne hlad

pizza_fastfood_freephoto_ilustrfoto

Všichni aktivní výletníci moc dobře ví, že dřív nebo později vás na každé cestě dostihne pořádný hlad. Náhle jste v přírodě, nebo v cizím městě a babo raď, kde se teď najíst. O to obtížnější je situace v současnosti, kdy je dokonce většina restaurací kvůli restrikcím uzavřena k posezení.

 

 

 

Dovozová pizza je klasika, co nikdy neumírá

 

Jakmile se začnou lidi shánět po jídle na dovoz, tak každého určitě napadne typický pizza boy, který nese ohromný komín voňavé pizzy v typických čtvercových obalech. Pravda je, že je pizza oficiálně nejoblíbenějším dovozovým sortimentem a není se čemu divit. Ve velké konkurenci se spousta restaurací věnuje čistě jen dovozu. Existují však i takové jako Pizzeria Einstein, které mají jak svoje kamenné restaurace, tak rozvážejí libovolně tam, kam budete potřebovat právě vy - třeba dovézt pizzu v Praze 7. Zkrátka, kdy by odolal trojúhelníkům z kulaté pizzy uzavřeným v čtvercovém obalu?

 

Není hot-dog jako hot-dog

 

Velice oblíbené jsou u nás také typické párky v rohlíku. Jenže jak hlásá i nadpis samotný, tak může být párek v rohlíku na míle vzdálený od pořádného hot-dogu. Ve většině velkých měst najdete v centrech a na náměstích stánky či restaurace, které vám nenabídnou pouze laciný párek v rohlíku s hořčicí, ale dají vám okusit trochu masového nebe s dokonale vysmaženou cibulkou a originální omáčkou. 

 

Burgery a fastfood? Jednou za čas nemůže ublížit

 

A jaký by to byl článek pro výletníky, kdybychom zde nezmínili i typické fastfoodové řetězce, jejichž hlavním sortimentem jsou a vždy budou burgery. Ať už navštívíme McDonald, KFC či Burger King, tak v každém fastfoodu najdeme odlišnou nabídku a také nepřehlédnutelné signaturní burgery a omáčky. Zkrátka i s pár korunami, pár minutami a na cestách si můžete dopřát spoustu zábavného a zajímavého jídla!

 


Datum vložení: 7.12.2020 16:39:46

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.