Rychlé vyhledávání akcí

Velikonoční stezka za obřími kraslicemi

stezka_za_obrimi_kraslicemi_ilustrfoto

Vydejte se na Velikonoční stezku za obřími kraslicemi do Hluboké nad Vltavou. Mapka s umístěním obřích kraslic je k dispozici v místním infocentru a je pouze na vás, jakou trasu si zvolíte. Stezka bude přístupná až do konce května.

V Hluboké nad Vltavou dosud neprobíhaly oslavy Velikonoc způsobem odpovídajícím takto významnému křesťanskému svátku, který lze navíc chápat také jako oslavu příchodu jara a zrodu nového života. Z toho vyšel i nápad s umístěním velikonočních vajíček XXL po městě a jeho nádherném okolí. 

Desítky obřích kraslic ukrytých v Hluboké nad Vltavou, najděte je všechny! Symbolem tohoto projektu jsou obří, bezmála 700 kilogramů vážící, kraslice pomalovány akademickými malíři, ale i například dětmi z místní základní školy.

Mapku s umístěním jednotlivých vajec si zájemci mohou vyzvednout v Infocentru v Hluboké nad Vltavou a sami si zvolit trasu, po které se vydají.

Projekt s názvem „Velikonoce na Hluboké“ se stal díky svému charakteru rodinné a zároveň charitativní akce jednou z nejvyhledávanějších společenských aktivit brzkého jara v České republice. Každým rokem tuto akci navštíví více než 20 000 návštěvníků. 

Mapa s umístěním vajec bude k dispozici po 21. dubnu v Infocentru Hluboká nad Vltavou.

Záštitu nad Velikonocemi na Hluboké převzal senátor Ing. Tomáš Jirsa, MBA.

VÝTĚŽEK BUDE VĚNOVÁN DO PROJEKTU ŘETĚZ NADĚJE, KTERÝ SE SNAŽÍ ZÍSKAT FINANČNÍ PROSTŘEDKY NA NÁKUP POMŮCEK PRO HENDIKEPOVANÉ. 

Věková kategorie:věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 20.4.2019 11:38:34

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.