Rychlé vyhledávání akcí

Lesem ke hvězdám 2021 – pohádkový les

Lesem ke hvězdám 2021 – pohádkový les

Vydejte se na večerní procházku pro děti Lesem ke hvězdám! Na stanovištích s drobnými zábavnými úkoly se na chvíli stanete konstruktéry vesmírné rakety, u ohně si budete moci opéci buřta a celá trasa je zakončena návštěvou ďáblické hvězdárny.

68. pionýrská skupina Lvíčata zve vás a vaše děti na oblíbený pohádkový les, který se bude konat v sobotu 2. října v podvečer v Ďáblickém háji na Praze 8.

- Trasa se stanovišti, každé s drobným úkolem motivovaným putováním vesmírem a stavbou vesmírné rakety. 🚀 Trasa bude schůdná i s kočárky.
- Start je v tzv. areálu zdraví (bývalý lom) uprostřed Ďáblického háje mezi 17.30-20.00. Nebojácnějším dětem doporučujeme vyrazit až po 19.00 – ve větším šeru si více užijí atmosféru akce!
- Možnost posezení a opékání buřtů u ohně v prostoru startu – buřty si doneste vlastní, k dispozici budou opékací vidlice.
- Zakončení trasy na ďáblické hvězdárně (pro účastníky akce zdarma promítání krátkého filmu pro děti, v případě dobrého počasí možnost pozorování noční oblohy dalekohledy).
- V cíli bude pro účastníky připravena drobná odměna a teplý čaj.
- S sebou: baterku na svícení 🔦, doporučujeme hrneček na čaj 🍵 a buřta k opečení na ohni 🔥
- Akce se koná za každého počasí!
- Vstupné dobrovolné.

Další informace najdete na webu akce.

Věková kategorie:5-10 let
Délka trvání akce:17:30 - 20:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 18.9.2021 10:30:37

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.