Rychlé vyhledávání akcí

Světelný park na zámku Ratměřice

svetelny_park_ratmerice_plakat23

Nádherná zámecká zahrada zámku Ratměřice se proměnila v pohádkovou světelnou expozici plnou princezen, rytířů, labutí nebo lesních zvířat v nadživotní velikosti. Dechberoucí atmosféra uchvátí děti i dospělé. Přijďte se u nás projít snovým parkem naplněným světly, která vypráví příběhy. 

Stovky tisíc LED světelných diod, velkých světelných soch, kilometry světelných řetězů a dekorací. Nenechte si ujít jedinečný zážitek pro celou rodinu, od dětí po babičku. V našem světelném parku se bude bavit každý. Unikátní expozice z dílny designérů a řemeslníků pod hlavičkou rodinné společnosti DECOLED vás vtáhne do pohádkového světa statisíců světel. 

Věděli jste, že 300 tisíc světel našeho parku má díky nejmodernější LED technologii menší odběr elektrické energie než běžná pračka s energetickým štítkem A? K planetě a zdrojům energie přistupujeme s maximální zodpovědností. 

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:otevřeno ST - NE 17:00 - 21:00 hodin
Akce se koná:
25.10.23 - 7.1.24, kromě pondělí úterý Zámek Ratměřice - Ratměřice, Středočeský kraj
Cena: od 150,- Kč/dospělá osoba

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 27.10.2023 13:48:10

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.