Rychlé vyhledávání akcí

Rytíři na hradě Klenová

Rytíři na hradě Klenová

Již 11. ročník oblíbené akce na hradě Klenová u Klatov. Vystoupí skupina historického šermu Morgana von Maxberg. Program od 13 do 18 hodin na nádvoří hradu Klenová. Dobývání hradu, šerm, tanec, středověká kapela, sokolník, jarmark, vojenské ležení.
Buďte všichni srdečně zváni na 10. ročník akce "Rytíři na hradě Klenová", která se uskuteční 18.7.2020. Jednotlivé vstupy programu pak budete moci shlédnout od 13 do 20 hodin. Program pořádá skupina historického šermu a tance Morgana von Maxberg ve spolupráci s Galerií Klatovy/Klenová pod záštitou Plzeňského kraje.

Jako každý rok nebude na hradě Klenová chybět středověký jarmark, vojenské ležení, historické tance, sokolník, doprovodný program pro děti, historická hudba, spousta šermířských a divadelních vystoupení. Vrcholem letošního ročníku bude velký rytířský turnaj.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 16.7.2020 22:58:21

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.