Rychlé vyhledávání akcí

LEONARDO – interaktivní výstava pro děti i dospělé

LEONARDO – interaktivní výstava pro děti i dospělé

Od 29. srpna až do 22. listopadu 2020 máte jedinečnou příležitost zavítat do světa slavného Leonarda da Vinci! Interaktivní výstava Leonardo z produkce společnosti Objevárium nabízí dětem i dospělým prostor pro hravé seznámení se s vynálezy, uměním a vědeckou prací tohoto italského tvůrce, které před více jak 500 lety předběhly dobu svou genialitou.

Návštěvníci si mohou vyzkoušet zrcadlovou kresbu, zatočit Vitruviánským mužem, zkoumat modely lidského těla, podívat se do Leonardova obrněného vozidla připomínajícího dnešní tank či digitálně upravovat slavnou Monu Lisu. Díky spolupráci se společností VIRTUPLEX si prostřednictvím virtuální reality prohlédnete několik modelů Leonardových vynálezů pěkně zblízka.

Nenechte si ujít setkání s tvorbou geniálního renesančního umělce! Přijďte žasnout, obdivovat i inspirovat se.

Výstava je otevřena denně od 9 do 18 hodin.Partnerem výstavy je česká společnost VIRTUPLEX s. r. o., největší VR laboratoř v Evropě, která pomáhá využívat virtuální realitu v podnikání.

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:otevřeno denně 9:00 - 18:00 hodin
Akce se koná:
29.8.20 - 22.11.20 Chvalský zámek - Praha 9, Praha
Cena: 70,- Kč/dospělá osoba, 40,- Kč/dítě; 190,- Kč/rodina

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 2.10.2020 11:07:09

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.