Rychlé vyhledávání akcí

Farmářské trhy v Mariánských Lázních

Farmářské trhy v Mariánských Lázních

Provoz farmářských trhů v Mariánských Lázních obnovujeme v nejbližším možném termínu, a to v sobotu 25. 4. 2020!
Farmářské trhy v Mariánských Lázních se konají každou sobotu v čase od 9.00h do 15.00h v parku Střed u objektu CUP Vital. Přímo u prodejní plochy se nachází zastávka MHD "Centrum". Prodejní sezona trhů trvá od března do listopadu. 

Mariánskolázeňské farmářské trhy jsou oblíbeným místem setkávání všech lidí, kterým není lhostejný původ a kvalita nakupovaných potravin. Na trzích se pravidelně objevuje čerstvé a kvalitní zboží českého i zahraničního původu. Dle ročního období se jedná především o zeleninu, ovoce, bylinky, pečivo, včelí med, uzeniny, mléko a mléčné výrobky, sýry, houby, koření, víno, marmelády, ovocné sirupy, ořechy, sušené ovoce, speciální výživu či sadbu.

Vzhledem k aktuální situaci budou na trhu dodržována přísná hygienická opatření. Naším cílem je eliminovat riziko nákazy, aby se prodejci i návštěvníci mohli na trhu cítit bezpečně. Na základě doporučení Ministerstva zdravotnictví a hygieniků budou dodržována následující opatření:

mezi stánky budou dodrženy odstupy nejméně 2 metry,
budeme dohlížet na to, aby zákazníci ve frontě dodržovali dostatečné rozestupy a aby nikde na trhu nevytvářeli hloučky,
u každého stánku budou umístěny dezinfekční prostředky,
všichni prodejci, pořadatelé i zákazníci budou povinni nosit ochranu horních cest dýchacích,
prodejci budou se zbožím zacházet s maximální opatrností, při kontaktu se zbožím a při přijímání plateb od zákazníků budou používat hygienické rukavice,
všechny stánky s nebalenými potravinami budou chráněny plexisklem nebo transparentní fólií,
zakázány budou ochutnávky potravin a zkoušení krémů, šperků apod.,
zcela zakázán bude prodej občerstvení.


Pro návštěvníky trhu jsme zajistili dezinfekci a jednorázové rukavice.

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 7.6.2020 18:28:03

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.