Rychlé vyhledávání akcí

Zážitkový park Zeměráj

zazitkovy_vesnice_ilustrfoto

Zeměráj je přírodní zážitkový park.

Na ploše 9 hektarů zde najdete více než stovku různých her, hlavolamů a dobrodružných úkolů podporujících vaši kreativitu, pozornost, zručnost, obratnost, rovnováhu, schopnost měnit zažité stereotypy. Hodiny a hodiny mohou vaše děti běhat, přelézat, vymýšlet, tvořit a objevovat. Můžete se zúčastnit interaktivních programů v reálně ztvárněném prostředí vesnice z období raného středověku, projdete si přírodní stezku s mnoha zábavnými i naučnými úkoly, vyzkoušíte svou fantazii v herních výstavních prostorách. Krásu české přírody a historie zde můžete vnímat nejen zrakem a sluchem, ale také prostřednictvím svých bosých nohou, všeho se můžete dotknout, vše si vyzkoušet, ochutnat, procítit.
Zeměráj je výjimečný nejen bohatstvím smyslových zážitků, ale zejména jejich propojením se získáváním nových vědomostí a poznáváním širších souvislostí kontinuity lidského života a jeho provázanosti s přírodou. Zeměráj je místem očistné relaxace a prožitku nezapomenutelných chvil s vašimi blízkými.

V Zeměráji je připraveno stylové občerstvení, odpočinkové zóny i kryté prostory pro případ nepříznivého počasí. 

Věková kategorie: všechny věkové kategorie
Adresa:Kovářov 201, 39855, Kovářov, Jihočeský kraj
Telefon:+420 702 542 054
Email:info@zemeraj.cz
Web:www.zemeraj.cz
Otevírací doba:

Otevřeno od 18. května do 29. září:

- v květnu, červnu a září o víkendech od 9.00 do 18.00 hodin
- v červenci a srpnu každý den od 9.00 do 19.00 hodin 

Vstupné/Cena:

Výše vstupného do areálu (mimo akcí) je 80 Kč za 1 osobu (jednotně pro děti, dospělé, důchodce).

Pro mateřské a základní školy je vstupné 60 Kč za dítě (pedagogický doprovod zdarma).

Pro mateřské a základní školy absolvující ekologický výukový program Ekocentra Budař je vstupné 30 Kč za dítě (pedagogický doprovod zdarma).

Děti do 2 let, zdravotně postižené osoby a dětské domovy zdarma.

V ceně vstupného není zahrnuto: vytvoření keramického výrobku, zhotovení amuletu pro štěstí, lukostřelba, vykopávky na archeonalezišti, zapůjčení historického kostýmu, prohlídka s průvodcem, občerstvení.

Poslední aktualizace: 1.8.2013 10:12:09

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.