Rychlé vyhledávání akcí

Rosteme pro život - 8. rodinný veletrh smysluplných hraček

Rosteme pro život 8. rodinný veletrh smysluplných

O víkendu 3. a 4.11.18 se bude konat již 8. ročník inspirativního veletrhu v Praze. Je ideálním místem pro strávení příjemného dne s celou rodinou. Každý si tam najde to své. Přijede přes 60 vystavovatelů nejrozmanitějších kvalitních hraček. Děti si budou moci hrát a tvořit ve více než 35 dílničkách, vše si můžete osobně prohlédnout a vidět, co je baví. Letošní novinkou jsou přednášky pro rodiče a divadelní představení pro děti. Těšit se můžete i na občerstvení včetně teplých jídel a nápojů. Co je však naším hlavním záměrem? Připravit veletrh, kde si můžete celý den hrát společně s vašimi dětmi, všichni se bavit a odpočinout si od chladného listopadového počasí. Moc se na vás těšíme! Děláme to pro vás.

Více informací najdete buď na Facebookové události: https://goo.gl/gVu7rj ; nebo na našich webových stránkách: https://rostemeprozivot.cz/

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:sobota 10 - 18 h | neděle 10 - 17 h

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 11.10.2018 11:01:18

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.