Rychlé vyhledávání akcí

Velikonoční tvoření v Juklíku

Velikonoční tvoření v Juklíku

Vajíčka, dlaždičky, hrnečky, talířky – to všechno si vaše děti budou moct vytvořit v Baby Clubu Juklík, kde jim s velikonočními dekoracemi budou radit zkušené lektorky z Kroužků a Proužků Kavárny Maluj.
Můžete s dětmi malovat na vajíčka, hrneček, talířek, otisknout na talířek ručičku nebo nožičku. Veškeré malování a tvoření probíhá za asistence rodičů, ale přítomné lektorky z Kroužků a Proužků vše vysvětlí a rády pomohou. Pokud budete chtít tvořit i nějaké to veledílo, budou vám k dispozici velké mísy, či talíře nebo velké hrnečky.
Zároveň si děti mohou malovat i keramické drobnosti jako jsou zápichy do květináče, figurky zvířátek a keramické obrázky. Ty se budou malovat barvami, které se nemusí zapékat a mohou si je děti rovnou vzít domů.
Všechny výrobky mohou být dobrou inspirací na velikonoční výzdobu nebo třeba krásný jarní dárek pro vaše blízké.
Můžete přijít bez předchozí rezervace!

Termíny a místa:
Baby Club Juklík, Přípotoční 1337, Praha 10: úterý 21. března od 15 do 18 hodin a čtvrtek 23. března od 15 do 18 hodin.
Baby Club Juklík, U Jezera 2031, Praha 5: 27. – 30. března, vždy od 11 do 18 hodin.

Více na www.juklik.cz

Věková kategorie:věková kategorie neuvedena
Délka trvání akce:do 18:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 28.2.2017 11:27:53

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.