Rychlé vyhledávání akcí

Plaveme, cvičíme a vyrábíme v Juklíku!

Plaveme, cvičíme a vyrábíme v Juklíku!

V neděli 13. prosince od 14:00 do 18:00 hodin na vás v Baby Clubu Juklík na Praze 5 čeká spousta zábavy. Těšit se můžete na teplounký bazén vybavený všemožnými plaveckými pomůckami, zábavné cvičení v pestrobarevné tělocvičně i nápaditou výtvarnou dílničku!

V Baby Clubu Juklík je vždy teplá voda, ale v neděli 13. prosince bude teploučká obzvlášť! Přijďte se přesvědčit na volné hodinové plavání od 14:00 do 18:00 hodin. Na neorganizované lekci vám budou k dispozici všechny hračky a pomůcky, které se používají při pravidelné výuce. Za samozřejmost tady navíc považují nočníky, přebalovací prostory, klidnější prostor na kojení, zvýšená hygienická opatření a milý personál, který je na pobyt malých dětí zvyklý. Po koupání můžete své drobotině dopřát odpočinek v prostorné a dobře vybavené herně, zatímco vy si vychutnáte dobrou kávu…
Děti si budou moct také zařádit v parádní tělocvičně přímo nad juklíkovským bazénem. V neděli 13. 12. od 15:00 do 18:00 hodin mohou v rámci otevřených hodin využít veškerého sportovního vybavení, které jim bylo ušito speciálně na míru. Navíc si jako dárek odnesou vlastnoručně vyrobené sportovní náčiní, se kterým se naučí cvičit. Čas v tělocvičně není omezen a po předchozí rezervaci na www.monkeysgym.cz si můžete přijít zacvičit kdykoli během odpoledne. Akce je v doprovodu rodičů, lektor bude k dispozici pro ukázku cviků na nářadí, organizaci her a přípravu sportovního náčiní.
A jistě oceníte i výtvarnou dílničku, která se koná v prostorách Juklíku po celé zábavné odpoledne, navíc je zdarma a rezervace není nutná! Bazén ani tělocvična však nejsou nafukovací, a proto si volné hodinové plavání (14:00 – 15:00, 15:00 – 16:00, 16:00 – 17:00, 17:00 – 18:00) rezervujte co nejdříve na telefonním čísle 251 610 441. Cvičení v tělocvičně si rezervujete na www.monkeysgym.cz.

Adresa: Baby Club Juklík a Monkey's Gym, U Jezera 2031, Praha 5
 

Věková kategorie:věková kategorie neuvedena
Délka trvání akce:4 hodiny

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 1.12.2015 10:06:30

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.