Rychlé vyhledávání akcí

Letenské sady

Letenské sady

Letenské sady je rozsáhlý pražský park na levém břehu Vltavy. Díky své vyvýšené poloze umožňuje výhled na řadu pražských památek a významných míst, mimo jiné Pražský hrad, Staré město a Petřín. Je oblíbeným místem pro procházky a projížďky na kolečkových bruslích. Sousedí s Letenskou plání. 

V Letenských sadech se nachází několik dětských hřišť. Největší z nich je hřiště zvané U hrocha. Občerstvit se lze u Letenského zámečku v restauraci nebo u stánku nebo v restauraci za tenisovými kurty nedaleko dětského hřiště U hrocha. U neoploceného stinného hřiště pod kaštany naproti této restauraci jsou umístěny dřevěné stoly, které jsou vhodné pro pinkniky a podobné radosti.


letenske_sady_vyhled_boty

Výhled od Metronomu

foto: Karolína Hrdličková, Ententýky.cz

 

Adresa:Letenské sady, 17000, Praha 7, Praha
Konající se akce:
6.9.18 - 21.10.18, kromě Po Út Národní Cirkus originál Berousek
Vstupné: Tribuna Dospělé 280 Kč Dětské 180 Kč Lóže Dospělé 350 Kč Dětské 250 Kč Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na vlastní sezení (na klín) Vozíčkáři mají vstup zdarma Ceník zooparku - 40Kč za osobu
Poslední aktualizace: 12.5.2013 18:06:29

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.