Rychlé vyhledávání akcí

Star Wars v Metropoli Zličín

STAR WARS V METROPOLI ZLIČÍN!

Od 14. do 27. května se bude v pasáži centra konat unikátní interaktivní výstava obřích modelů bojových strojů AT-AT a T-47 Airspeeder. Spolu s bohatým doprovodným programem se tak stane zábavním dvoutýdenním doplňkem očekávané premiéry filmu ze světa Hvězdných válek – snímku Solo: Star Wars Story, který vstoupí do kin 24. května. Součástí akce budou také závody droidů, studium základních pilířů učení Jedi, možnost vyfotit se v maskách se světelnými meči a mnoho dalších senzačních atrakcí. Návštěvníci si budou moci prohlédnout také vitríny s dioramatem připomínajícím slavnou scénu bitvy o ledovou planetu Hoth a 3D postavy hrdinů zasazené do obrazů vesmírné ságy či panely věnované historii světa Star Wars.

O víkendu 26. a 27. 5. mohou malí obdivovatelé rytířů Jedi pod dohledem živých mistrů projít studiem tří základních pilířů jejich učení: o Síle, vědění a sebekázni.

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:denně 10:00 - 20:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 26.5.2018 11:57:44

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.