Rychlé vyhledávání akcí

Lucerničkový vlak do Netolic a Přivítání paní Zimy v Netolicích

Lucerničkový vlak do Netolic a Přivítání paní Zimy v Netolicích

Tradiční a velmi oblíbená jízda Lucerničkového vlaku z Českých Budějovic do Netolic se letos bude konat 19. listopadu. Těšit se opět můžete na řemeslné trhy, přílet anděla a na Paní Zimu.

Třetí listopadovou neděli (19. 11.) si zpříjemněte akcí, na níž se rozhodně nebudete nudit! Z Českých Budějovic do Netolic (a zpět) pojede oblíbený Lucerničkový vlak. V Netolicích na vás čeká pestrý program.  

Na co se můžete těšit? 

  • Řemeslný trh od 15:00 do 18:00 hodin
  • keramika, vánoční dekorace, háčkované hračky, dřevěné hračky, vykrajovátka a formičky, svíčky z včelího vosku, šperky, pohankové polštářky, adventní věnce, med, karamel, nakládané sýry, koření, medovina, občerstvení...
  • Přivítání Paní Zimy - zahájení v 17:00 hodin
  • vystoupení MŠ Netolice
  • dětský pěvecký sbor Netoličtí Vrabčáci
  • zdobení perníčků v Muzeu (15:00-18:00)
  • malování na obličej v podloubí u muzea (15:00-18:00)
  • přílet anděla (cca 17:15 hod.)
  • příjezd Paní Zimy
  • pouštění balónků s přáním Ježíškovi

předpokládaný konec v 18:00 hodin

Změna programu vyhrazena.

Jízdní řád Lucerničkového vlaku:

 Tam Stanice Zpět
15:15  České Budějovice  19:26
15:19*  České Budějovice sev. zast.  19:23* 
15:27  Hluboká nad Vltavou  19:17 
15:35  Zliv  19:08 
15:40*  Zbudov  19:03* 
15:46  Dívčice  18:57 
15:53*  Libějovice  18:45* 
15:57*  Malovice u Netolic  18:42* 
16:01*  Holečkov  18:39* 
16:04* Netolice zastávka 18:36*
16:08 Netolice 18:32

*zastávka na znamení

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:program v Netolicích do 18:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:
Jméno:
Heslo:
 
Zaslat zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 12.11.2017 8:56:17

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.