Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o stolní hru a rodinnou vstupenku na festival Hry a hlavolamy

2018_hlavolamy_plakat

Blíží se již 24. ročníky herní výstavy Hry a hlavolamy. Těšit se můžete na velkou hernu deskových, společenských či karetních her, výstavu hlavolamů z celého světa, hlavolamové worskhopy a přednášky pro školy i workshopy pro veřejnost. Když přijdete na celou dobu výstavy můžete si hrát celých 40 hodin! Začněte s hraním už teď a vysoutěžte si na Ententyky.cz rodinnou vstupenku na tento skvělý herní festival a jednu stolní hru k tomu.

Partnerem soutěže je: festival Hry a hlavolamy

Největší zajímavostí k vidění na letošní výstavě bude nejstarší dochovaný model Ježka v kleci. Jedná se o hlavolam vyráběný v Brooklynu přibližně od roku 1895. Tohoto i mnoho dalších typů ježka v kleci uvidíte společně s dalšími zajímavými hlavolamy, které budou na výstavě k prohlédnutí.

 

Soutěž trvá do 18. září 2018

 

Stolní hru a rodinnou vstupenku na festival Hry a hlavolamy, který se koná od 19.9. do 22.9. na Novoměstské radnici v Praze vyhrává 20. (hra Horký brambor od Pexi), 40. (hra Lisciani: Baby Duo: The Farm), 60. (Lisciani: Čtení a psaní) a 80. (hra Evoluce od Pexi) došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího. 

Výhra bude k vyzvednutí na pokladně akce.

 

Soutěžní otázka: 

Na výstavě bude letos k vidění nejstarší model ježka v kleci z konce 19. století. Pod jakým názvem se tehdy vyráběl?

a.) Trilby

b.) Trilobit

c.) Tralalák

Nápovědu najdete na www.hryahlavolamy.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 18. září 2018 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Hry a hlavolamy".

         

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 2 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí se zpracováním osobních údajů pro potřeby Ententyky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

horky_brambor_hra_pexi500


Datum vložení: 14.9.2018 16:02:52

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.