Rychlé vyhledávání akcí

Startuje nová televizení stanice pro děti a teenagery. Jmenuje se TUTY

tuty_logo

Nová televizní stanice TUTY s podtitulem “mladá televize”, začne vysílat na Den dětí 1. června 2017. Určena je českým a slovenským divákům ve věku od 4 do 17 let. Nabídne animované seriály, vlastní pořady, zahraniční YouTube akvizice a hudební klipy. Televizi TUTY naladíte na běžnou anténu, satelit i kabel a bude vysílat živě na internetu.

 

 

 

“TUTY vysílá co natuty nejvíc letí. Nejhustší animáky, nejvymakanější videa a nejsuprovější muziku. Tohle zajímá zhruba dva miliony mladých lidí. S citem milujících maminek a pečujících otců vybereme to nejlepší a odstraníme špatné kousky, které by mohly dítkám způsobit újmu. TUTY je natuty bezpečná televize,” říká David Vlk, marketingový ředitel TUTY a dodává: “TUTY je jediná komerční stanice pro děti a mládež vysílaná zdarma.”

Programový ředitel TUTY Tom Kubizňák vysvětluje: “Budeme vyrábět hodně vlastních pořadů, u nichž chceme klást důraz na interaktivitu. Společně s našimi moderátory si například zlepšíte fyzičku, vylepšíte šatník nebo zkrášlíte pokojíček. Doporučíme jaké vychytávky zrovna nejvíc táhnou, poradíme vám jak na kterou hru a když budete chtít jen odpočívat, pustíme vám hudební klipy, které frčí ve světě a budete tak in dřív než vaši spolužáci. A hlavně se prostřednictvím TUTY budete moci setkávat, ať už ve virtuálním nebo reálném světě.”

TUTY je první televize, která je v přímém kontaktu s tvůrci zahraničních YouTube videí a umožní divákům podílet se na jejich tvorbě. “Na webu TUTY oslovíte autora, jehož video jste právě viděli v naší televizi a třeba si s ním online zapaříte vaši oblíbenou hru a pak budete s přáteli sdílet, jak se vám dařilo. Rodiče zase mají jistotu, že jejich dítě nedělá nic špatného a nebaví se s nesprávnými lidmi. Vše hlídáme pomocí bezpečnostních certifikátů,” vysvětluje Tomáš Bolf, tvůrce webu www.tuty.tv.

Provozovatelem TUTY je nová česká akciová společnost TUTY Broadcasting, a. s. 


Datum vložení: 22.5.2017 11:03:54

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.