Rychlé vyhledávání akcí

Pořádáte soutěž pro děti? Obdarujte je medailemi a diplomy

pohary_bauer_ilustrfoto

Děti jsou hravé, zvídavé a ve většině případů také soutěživé. Rády poměřují svoji obratnost, sílu a rychlost ve sportu nebo vědomosti v soutěžích o ceny. Získat vlastní medaili a ocenění může být proto velmi zábavné, zvláště bude-li to v disciplíně, která děti zajímá. Pracujete-li s dětmi, jistě jste již řešili, jak medaile a diplomy pořídit, abyste mohli děti po jejich sportovním výkonu náležitě ocenit.

 

Diplomy nemusí být pouze sportovní

Nejjednodušší varianta, jak diplomy nebo medaile pořídit, je zakoupení. Na výběr je několik vzorů diplomů s obrázky pro různé příležitosti. Ať už pořádáte soutěž pro děti v mateřské škole, nebo chcete odměnit prvňáčky za jejich snahu v první třídě, vždycky si vyberete ten správný diplom s hezkým obrázkem. Barevná provedení jsou líbivá a určitě budou pěknou vzpomínkou na dětské sportovní zážitky. Výhoda takového diplomu je jeho poměrně dlouhá životnost, a to díky použitému materiálu. Diplomy pro děti bývají vyrobené z lesklého křídového papíru, který je ošetřený speciálním lakem pro zachování všech užitných vlastností po dlouhou dobu. 

Výroba medailí na zakázku je překvapivě levná

Medaile pro děti se většinou v nabídce běžné obchodní sítě nevyskytují. Není problém si je ale nechat vyrobit na zakázku prostřednictvím internetového obchodu Poháry Bauer, jejichž produkty patří k velmi kvalitním. Samotné objednání je velmi jednoduchý proces. Vyberete si z nabídky medaili s tím emblémem, který vám padl do oka. Na výrobu je použitý kov či akrylátový materiál ve stříbrném, zlatém a bronzovém provedení. Součástí bývá většinou také stuha. Cena pořízení takové medaile není příliš vysoká. Ty nejlevnější můžete koupit již již za necelých dvacet korun.

pohary_bauer_diplom_ilustrfoto


Datum vložení: 12.9.2018 10:33:48

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.