Rychlé vyhledávání akcí

Indiáni z Točníku

Indiáni z Točníku

Vydej se na hrad Točník mezi Indiány a staň se jedním z nich! Čeká tu na tebe několik zkoušek a po jejich zdolání titul pravého indiánského bojovníka! Liga lesní moudrosti vás srdečně zve na akci otevřenou všem, kteří si rádi hrají.

Přijeďte s celou rodinou (bojovníkem se může stát i maminka a tatínek) domů se vrátíte s indiánským malováním na tváři a spoustou nových zážitků.
Ověříte si svou mušku v lukostřelbě, protáhnete nohy v Setonově běhu, potrápíte mozkové závity při určování souhvězdí, hub nebo při stopování zvířat. Oheň bez sirek? Umíme! A naučíme jej rozdělat i vás.
Zatančíte si za zvuku bubnů, pobavíte se u loutkového divadla a dozvíte se, v čem indiáni bydleli a do jednoho krásně vybaveného týpí se také podíváte.

O víkendu 15. - 16. září 2018 obsadí hrad Točník indiáni a vy u toho nesmíte chybět!

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:10:00 - 17:00 hodin

Související dokumenty:

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 12.9.2018 11:09:39

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.